B85121A105B250 EPCOS - TDK Electronics
duko.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 160V
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 160V
Package / Case: Axial, Bushing
Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.362" L (20.00mm x 60.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Thread Size: M12
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 85dB @ 100MHz
Capacitance: 1 µF
Current: 25 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 1UF 20% 160V, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 160V, Package / Case: Axial, Bushing, Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.362" L (20.00mm x 60.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Thread Size: M12, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 85dB @ 100MHz, Capacitance: 1 µF, Current: 25 A.
Інші пропозиції B85121A105B250
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B85121A105B250 B85121A105B250 Виробник : EPCOS / TDK duko.pdf EMI Feedthrough Filters 1uF 75V 25A