Продукція > EPCOS / TDK > B85121A2475A201
B85121A2475A201
B85121A2475A201 EPCOS / TDK
B85121-1224494.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
EMI Feedthrough Filters 4.7uF 250V 200A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 600V AXIAL, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 2.165" Dia x 2.362" L (55.00mm x 60.00mm), Thread Size: M10, Type: Feed Through, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 90dB @ 100MHz, Capacitance: 4.7 µF, Current: 200 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B85121A2475A201 Виробник : TDK B85121.pdf Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 600V AXIAL
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 2.165" Dia x 2.362" L (55.00mm x 60.00mm)
Thread Size: M10
Type: Feed Through
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 90dB @ 100MHz
Capacitance: 4.7 µF
Current: 200 A