Продукція > EPCOS / TDK > B85121A2504A201
B85121A2504A201
B85121A2504A201 EPCOS / TDK
B85121-1224494.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
EMI Feedthrough Filters .5uF 250V 200A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.5UF 20% 600V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B85121A2504A201 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B85121.pdf Description: CAP FEEDTHRU 0.5UF 20% 600V