B85121A2504A630 EPCOS - TDK Electronics
B85121.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 0.5UF 600V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 2.165" Dia x 2.362" L (55.00mm x 60.00mm)
Thread Size: M6
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 80dB @ 100MHz
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.5 µF
Current: 63 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.5UF 600V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 2.165" Dia x 2.362" L (55.00mm x 60.00mm), Thread Size: M6, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 80dB @ 100MHz, Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.5 µF, Current: 63 A.
Інші пропозиції B85121A2504A630
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B85121A2504A630 B85121A2504A630 Виробник : EPCOS / TDK B85121.pdf EMI Feedthrough Filters .5uF 250V 63A