B85121A4503B250 EPCOS - TDK Electronics
b85121.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 0.05UF 600V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Axial, Bushing
Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.362" L (20.00mm x 60.00mm)
Thread Size: M12x0.75
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 60dB @ 100MHz
Capacitance: 0.05 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.05UF 600V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Axial, Bushing, Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.362" L (20.00mm x 60.00mm), Thread Size: M12x0.75, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 60dB @ 100MHz, Capacitance: 0.05 µF.