Продукція > EPCOS / TDK > B86301U0024R000
B86301U0024R000
B86301U0024R000 EPCOS / TDK
B86301U.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Line Filters dU/dt reactor 24A; 250uH
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 24A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 250µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 24 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86301U0024R000 B86301U0024R000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B86301U.pdf Description: LINE FILTER 24A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 250µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 24 A