Продукція > EPCOS / TDK > B86301U0180S000
B86301U0180S000
B86301U0180S000 EPCOS / TDK
B86301U.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Line Filters dU/dt reactor 180 A; 32 uH
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DU/DT REACTOR 180 A; 32 UH, Packaging: Box.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86301U0180S000 B86301U0180S000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B86301U.pdf Description: DU/DT REACTOR 180 A; 32 UH