B86301U0500S000
B86301U0500S000 EPCOS - TDK Electronics
B86301U.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 520VAC 500A CHASS MNT
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 500 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FLTR 520VAC 500A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 500 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86301U0500S000 B86301U0500S000 Виробник : EPCOS / TDK B86301U.pdf Power Line Filters dU/dt reactor 500 A; 11 uH