Продукція > EPCOS / TDK > B86305L0011R000
B86305L0011R000
B86305L0011R000 EPCOS / TDK
b86305l.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Line Filters 3 Phase Line Reactor 11A, 2.6mH
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520VAC 11A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 2.6mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 11 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86305L0011R000 B86305L0011R000 Виробник : TDK b86305l.pdf Power Line Filters 3 Phase Line Reactor 11A, 2.6mH
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
B86305L0011R000 B86305L0011R000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b86305l.pdf Description: LINE FILTER 520VAC 11A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 2.6mH
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 11 A