Продукція > EPCOS / TDK > B88069X3343B252
B88069X3343B252
B88069X3343B252 EPCOS / TDK
EHV63-H40B1-X3503B252.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS / TDK
Gas Discharge Tubes - GDTs / Gas Plasma Arrestors 2.5kV 20% 3kA EHV63-H25B1
на замовлення 277 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: GDT 2500V 3KA 2 POLE TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial Cylinder, Radial Bend, Mounting Type: Through Hole, Voltage - DC Spark Over (Nom): 2500 V, Impulse Discharge Current (8/20µs): 3000A (3kA), Fail Short: No, Part Status: Active, Number of Poles: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B88069X3343B252 B88069X3343B252 Виробник : EPCOS - TDK Electronics EHV63-H40B1-X3503B252.pdf?ref_disty=digikey Description: GDT 2500V 3KA 2 POLE TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial Cylinder, Radial Bend
Mounting Type: Through Hole
Voltage - DC Spark Over (Nom): 2500 V
Impulse Discharge Current (8/20µs): 3000A (3kA)