Продукція > B99 > B992AS-220M=P3
B992AS-220M=P3
Виробник:
на замовлення 51000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис B992AS-220M=P3
Fixed Inductors 22uH 74mOhms 2.6A +/-20%.
Інші пропозиції B992AS-220M=P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B992AS-220M=P3 B992AS-220M=P3 Виробник : Murata Electronics ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf Fixed Inductors 22uH 74mOhms 2.6A +/-20%