BA9SW12A
BA9SW12A APEM / PARTNER STOCK
2878260.pdf
Виробник: APEM / PARTNER STOCK
Description: APEM / PARTNER STOCK - BA9SW12A - LED PANEL MOUNT INDICATORS LED INDI
tariffCode: 85393980
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BASED LED BA9S WHITE, Packaging: Bag, Color: White, Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm), Millicandela Rating: 2070mcd, Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Base Type: Miniature Bayonet (BA9S), Can Replace Lamps: Multiple Miniature Bayonet Lamps.
Інші пропозиції BA9SW12A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BA9SW12A BA9SW12A Виробник : APEM Inc. Description: BASED LED BA9S WHITE
Packaging: Bag
Color: White
Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm)
Millicandela Rating: 2070mcd
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V