Продукція > SUPERIOR TECH > BAAD-020G1120BOLI-B
BAAD-020G1120BOLI-B
BAAD-020G1120BOLI-B SUPERIOR TECH
BAAD-020G1120BOLI-B_Drawing.pdf
Виробник: SUPERIOR TECH
Description: RECEPTACLE BTB 0.5MM PITCH - 20
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.047" (1.20mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Mated Stacking Heights: 1.5mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 8400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECEPTACLE BTB 0.5MM PITCH - 20, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.047" (1.20mm), Contact Finish Thickness: FLASH, Mated Stacking Heights: 1.5mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BAAD-020G1120BOLI-B BAAD-020G1120BOLI-B Виробник : SUPERIOR TECH BAAD-020G1120BOLI-B_Drawing.pdf Description: RECEPTACLE BTB 0.5MM PITCH - 20
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Mated Stacking Heights: 1.5mm