Продукція > SUPERIOR TECH > BACA-030G1140NWLI-B
BACA-030G1140NWLI-B
BACA-030G1140NWLI-B SUPERIOR TECH
BACA-030G1140NWLI-B_Drawing.pdf
Виробник: SUPERIOR TECH
Description: RECEPTACLE BTB 0.8MM PITCH - 30P
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.055" (1.40mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Mated Stacking Heights: 3mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RECEPTACLE BTB 0.8MM PITCH - 30P, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.055" (1.40mm), Contact Finish Thickness: FLASH, Mated Stacking Heights: 3mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BACA-030G1140NWLI-B BACA-030G1140NWLI-B Виробник : SUPERIOR TECH BACA-030G1140NWLI-B_Drawing.pdf Description: RECEPTACLE BTB 0.8MM PITCH - 30P
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Mated Stacking Heights: 3mm