BAS100AS_R1_00001
BAS100AS_R1_00001 Panjit International Inc.
BAS100AS.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 21pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Supplier Device Package: SOD-123
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 nA @ 80 V
на замовлення 2201 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 21pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Supplier Device Package: SOD-123, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 15 nA @ 80 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BAS100AS_R1_00001 BAS100AS_R1_00001 Виробник : Panjit 7E64B43EBFF5006F8B4856F47CFE56F2DB4D6CC81DC31667EEC3B40AEA91802A.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V,Schottky,SOD-123,0.5A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
BAS100AS_R1_00001 BAS100AS_R1_00001 Виробник : Panjit International Inc. BAS100AS.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active