BAS100CS_R1_00001
BAS100CS_R1_00001 Panjit International Inc.
BAS100CS.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 21pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Supplier Device Package: SOD-323
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 100 V
на замовлення 40967 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 21pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Supplier Device Package: SOD-323, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BAS100CS_R1_00001 BAS100CS_R1_00001 Виробник : Panjit International Inc. BAS100CS.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
BAS100CS_R1_00001 BAS100CS_R1_00001 Виробник : Panjit BAS100CS-1876386.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V,Schottky,SOD-323,0.5A