BAS12504WH6327XTSA1 Infineon Technologies
Виробник: Infineon Technologies
Description: DIODE ARR SCHOT 25V 100MA SOT323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100mA (DC)
Supplier Device Package: SOT-323
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 25 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 35 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 nA @ 25 V
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INFINEON - BAS12504WH6327XTSA1 - Kleinsignal-Schottky-Diode, Zweifach in Reihe, 25 V, 100 mA, 950 mV, 500 mA, 150 °C, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOT-323, Durchlassstoßstrom: 500mA, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Zweifach in Reihe, Qualifikation: AEC-Q101, Durchlassspannung, max.: 950mV, Sperrverzögerungszeit: -, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 100mA, euEccn: NLR, Wiederkehrende Spitzensperrspannung: 25V, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Diode Small Signal Schottky Si 0.1A 3-Pin SOT-323 T/R Automotive AEC-Q101 |
на замовлення 15672 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 348000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
BAS12504WH6327XTSA1 | Виробник : INFINEON |
Category: SMD Schottky diodesDescription: Diode: Schottky switching; SOT323; SMD; 25V; 0.1A; 250mW Type of diode: Schottky switching Mounting: SMD Load current: 0.1A Max. forward impulse current: 0.5A Power dissipation: 0.25W Max. forward voltage: 0.95V Max. off-state voltage: 25V Semiconductor structure: double series Case: SOT323 |
Description: DIODE ARR SCHOT 25V 100MA SOT323Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: SC-70, SOT-323 Mounting Type: Surface Mount Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Technology: Schottky Diode Configuration: 1 Pair Series Connection Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100mA (DC) Supplier Device Package: SOT-323 Operating Temperature - Junction: 150°C (Max) Part Status: Active Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 25 V Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 35 mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 nA @ 25 V |
товару немає в наявності |
DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V SOT323 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт |