BAS12507WH6327XTSA1
BAS12507WH6327XTSA1 Infineon Technologies
INFNS11561-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Infineon Technologies
Description: DIODE ARR SCHOTT 25V SOT343-4-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-82A, SOT-343
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Diode Configuration: 2 Independent
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100mA (DC)
Supplier Device Package: PG-SOT343-4-3
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 25 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 35 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 150 nA @ 25 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INFINEON - BAS12507WH6327XTSA1 - Kleinsignal-Schottky-Diode, Zweifach, isoliert, 25 V, 100 mA, 950 mV, 500 mA, 150 °C, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOT-343, Durchlassstoßstrom: 500mA, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Zweifach, isoliert, Qualifikation: AEC-Q101, Durchlassspannung, max.: 950mV, Sperrverzögerungszeit: -, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 100mA, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 4Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Periodische Spitzensperrspannung: 25V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BAS12507WH6327XTSA1 BAS12507WH6327XTSA1 Виробник : Infineon Technologies bas125series.pdf Diode Small Signal Schottky Si 0.1A 4-Pin(3+Tab) SOT-343 T/R Automotive AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 616
Мінімальне замовлення: 33
Мінімальне замовлення: 31
Мінімальне замовлення: 526
BAS12507WH6327XTSA1 BAS12507WH6327XTSA1 Виробник : INFINEON INFNS11561-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: INFINEON - BAS12507WH6327XTSA1 - Kleinsignal-Schottky-Diode, Zweifach, isoliert, 25 V, 100 mA, 950 mV, 500 mA, 150 °C
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOT-343
Durchlassstoßstrom: 500mA
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Zweifach, isoliert
Qualifikation: AEC-Q101
Durchlassspannung, max.: 950mV
Sperrverzögerungszeit: -
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 100mA
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 4Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 25V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 18
Мінімальне замовлення: 7
BAS12507WH6327XTSA1 BAS12507WH6327XTSA1 Виробник : Infineon Technologies INFNS11561-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: DIODE ARR SCHOTT 25V SOT343-4-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності