Продукція > NEXPERIA > BAS40-04-QVL
BAS40-04-QVL
BAS40-04-QVL Nexperia
bas40-04-q.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Schottky 0.12A 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARR SCHOTTKY 40V TO-236AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 120mA, Supplier Device Package: TO-236AB, Operating Temperature - Junction: 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 40 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BAS40-04-QVL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BAS40-04-QVL BAS40-04-QVL Виробник : Nexperia bas40-04-q.pdf Diode Schottky 0.12A 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
BAS40-04-QVL BAS40-04-QVL Виробник : Nexperia USA Inc. BAS40-04-Q.pdf Description: DIODE ARR SCHOTTKY 40V TO-236AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 120mA
Supplier Device Package: TO-236AB
Operating Temperature - Junction: 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 40 V