BAS 40-05 E6327
BAS 40-05 E6327 Infineon Technologies
bas40_bas140series.pdf
Виробник: Infineon Technologies
Diode Schottky Si 0.12A 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 18000 шт:
Написати відгук
Description: BAS40 - HIGH SPEED SWITCHING, CL, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 120mA (DC), Supplier Device Package: PG-SOT23-3-11, Operating Temperature - Junction: 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BAS 40-05 E6327 BAS 40-05 E6327 Виробник : Infineon Technologies bas40_bas140series.pdf Diode Schottky Si 0.12A 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
Кількість Ціна
BAS 40-05 E6327 BAS 40-05 E6327 Виробник : Infineon Technologies bas40_bas140series.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 40V 0.12A
на замовлення 388 шт:
Мінімальне замовлення: 11
BAS 40-05 E6327 Виробник : Infineon
BAS40-05E6327 Виробник : Infineon INFNS11688-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 120mA (DC)
Supplier Device Package: PG-SOT23-3-11
Operating Temperature - Junction: 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 40 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 30 V