BAS 70-07 E6327
BAS 70-07 E6327 Infineon Technologies
645bas70_bas170series.pdffolderiddb3a30431400ef68011425f1ca2505e3fil.pdf
Виробник: Infineon Technologies
Diode Schottky Si 0.07A 4-Pin SOT-143 T/R Automotive AEC-Q101
на замовлення 39000 шт:
Написати відгук
Description: BAS70 - HIGH SPEED SWITCHING, CL, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-253-4, TO-253AA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 100 ps, Technology: Schottky, Diode Configuration: 2 Independent, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 70mA (DC), Supplier Device Package: PG-SOT143-4, Operating Temperature - Junction: 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 15 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BAS 70-07 E6327 BAS 70-07 E6327 Виробник : Infineon Technologies 645bas70_bas170series.pdffolderiddb3a30431400ef68011425f1ca2505e3fil.pdf Diode Schottky Si 0.07A 4-Pin SOT-143 T/R Automotive AEC-Q101
Кількість Ціна
BAS70-07 E6327 Виробник : INFINEON SOT413-77
BAS70-07E6327 Виробник : Infineon technologies INFNS11040-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-253-4, TO-253AA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 100 ps
Technology: Schottky
Diode Configuration: 2 Independent
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 70mA (DC)
Supplier Device Package: PG-SOT143-4
Operating Temperature - Junction: 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 15 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 50 V
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Description: Diode: Schottky switching; SOT143; SMD; 70V; 70mA; 250mW
Case: SOT143
Mounting: SMD
Type of diode: Schottky switching
Load current: 70mA
Semiconductor structure: double independent
Max. forward impulse current: 0.1A
Power dissipation: 0.25W
Max. forward voltage: 1V
Max. off-state voltage: 70V