BAV70WT1G
BAV70WT1G ON Semiconductor
bav70wt1-d.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Diode Small Signal Switching 0.2A 3-Pin SC-70 T/R
на замовлення 30456 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ONSEMI - BAV70WT1G - Kleinsignaldiode, Zweifach, gemeinsame Kathode, 70 V, 150 mA, 1.25 V, 6 ns, 500 mA, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOT-323, Durchlassstoßstrom: 500mA, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Zweifach, gemeinsame Kathode, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: N, Durchlassspannung, max.: 1.25V, Sperrverzögerungszeit: 6ns, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 150mA, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: BAV70, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Periodische Spitzensperrspannung: 70V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BAV70WT1G BAV70WT1G Виробник : onsemi bav70wt1-d.pdf Description: DIODE ARRAY GP 100V 200MA SC70-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 6 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200mA (DC)
Supplier Device Package: SC-70-3 (SOT323)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.25 V @ 150 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 100 V
Кількість Ціна
BAV70WT1G BAV70WT1G Виробник : ON Semiconductor bav70wt1-d.pdf Diode Small Signal Switching 0.2A 3-Pin SC-70 T/R
Мінімальне замовлення: 195
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-70, SOT-323
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 37
BAV70WT1G BAV70WT1G Виробник : onsemi bav70wt1-d.pdf Small Signal Switching Diodes 70V 200mA Dual Common Cathode
Мінімальне замовлення: 36
Мінімальне замовлення: 51
BAV70WT1G Виробник : ON-Semiconductor bav70wt1-d.pdf 0,2A; 100V; SMD; 6ns; 0,2W; packaging: tape&reel BAV70WT1G SOT323 ONS DIBAV70WT1G ONS
BAV70WT1G
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : ON bav70wt1--datasheet.pdf Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди випрямні й імпульсні
Корпус: SOT−323
Uзвор., V: 100 V
Iвипр., A: 0,2 A
Опис: Выпрямительный
Монтаж: SMD
Падіння напруги Vf: 1,75 V
товару немає в наявності
товару немає в наявності
BAV70WT1G BAV70WT1G Виробник : ONSEMI ONSM-S-A0013796093-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ONSEMI - BAV70WT1G - Kleinsignaldiode, Zweifach, gemeinsame Kathode, 70 V, 150 mA, 1.25 V, 6 ns, 500 mA
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOT-323
Durchlassstoßstrom: 500mA
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Zweifach, gemeinsame Kathode
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: N
Durchlassspannung, max.: 1.25V
Sperrverzögerungszeit: 6ns
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 150mA
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: BAV70
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 70V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
BAV70WT1G Виробник : On Semiconductor bav70wt1-d.pdf Diodes - General Purpose, Power, Switching 70V 200mA Dual Common Cathode Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
BAV70WT1G BAV70WT1G Виробник : ONSEMI BAV70WT1-D.PDF Category: SMD universal diodes
Description: Diode: switching; SMD; 100V; 0.2A; 6ns; SOT323; Ufmax: 1V; Ifsm: 0.5A
Type of diode: switching
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 0.1kV
Load current: 0.2A
Reverse recovery time: 6ns
Semiconductor structure: common cathode; double
Capacitance: 1.5pF
Case: SOT323
Max. forward voltage: 1V
Max. forward impulse current: 0.5A
Power dissipation: 0.2W