Продукція > SUPERIOR TECH > BBAD-020G1145BOLI-B
BBAD-020G1145BOLI-B
BBAD-020G1145BOLI-B SUPERIOR TECH
BBAD-020G1145BOLI-B_Drawing.pdf
Виробник: SUPERIOR TECH
Description: PLUG BTB 0.5MM PITCH - 20 POS SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.057" (1.45mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Mated Stacking Heights: 1.5mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLUG BTB 0.5MM PITCH - 20 POS SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.057" (1.45mm), Contact Finish Thickness: FLASH, Mated Stacking Heights: 1.5mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBAD-020G1145BOLI-B BBAD-020G1145BOLI-B Виробник : SUPERIOR TECH BBAD-020G1145BOLI-B_Drawing.pdf Description: PLUG BTB 0.5MM PITCH - 20 POS SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Mated Stacking Heights: 1.5mm