Продукція > SUPERIOR TECH > BBBD-040G1063BCLI-C
BBBD-040G1063BCLI-C
BBBD-040G1063BCLI-C SUPERIOR TECH
BBBD-zzzG1063BCLI-C_Drawing.pdf
Виробник: SUPERIOR TECH
Description: PLUG BTB 0.4MM PITCH - 40 POS SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.025" (0.63mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Mated Stacking Heights: 0.9mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 4800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLUG BTB 0.4MM PITCH - 40 POS SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.025" (0.63mm), Contact Finish Thickness: FLASH, Mated Stacking Heights: 0.9mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBBD-040G1063BCLI-C BBBD-040G1063BCLI-C Виробник : SUPERIOR TECH BBBD-zzzG1063BCLI-C_Drawing.pdf Description: PLUG BTB 0.4MM PITCH - 40 POS SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Mated Stacking Heights: 0.9mm