Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBBK00160808252Y00
BBBK00160808252Y00
BBBK00160808252Y00 Pulse Electronics
BBBK00160808252Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 2.5K OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2.5 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 108000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 2.5K OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 800mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 2.5 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBBK00160808252Y00 BBBK00160808252Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY_BBBK_Series.pdf Ferrite Beads 200 mA 25 % IMP=2.5 kOhms Shielded SMD/SMT DCR=800 mOhms - 55 C to + 125 C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
BBBK00160808252Y00 BBBK00160808252Y00 Виробник : Pulse Electronics BBBK00160808252Y00 Description: FERRITE BEAD 2.5K OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1