Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBBK00201209102Y00
BBBK00201209102Y00
BBBK00201209102Y00 Pulse Electronics
BBBK00201209102Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 52000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBBK00201209102Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 1 kohm, 200 mA, BBBK Series, 0.5 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.5ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: BBBK Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.2mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBBK00201209102Y00 BBBK00201209102Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BBBK00201209102Y00 Description: PULSE ELECTRONICS - BBBK00201209102Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 1 kohm, 200 mA, BBBK Series, 0.5 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: BBBK Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: BBBK Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.2mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 178
BBBK00201209102Y00 BBBK00201209102Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY_BBBK_Series.pdf Ferrite Beads 1000Ohms RDC=0.5Ohms 200mA
Мінімальне замовлення: 47
BBBK00201209102Y00 BBBK00201209102Y00 Виробник : Pulse Electronics BBBK00201209102Y00 Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1