Продукція > SUPERIOR TECH > BBCA-012G1155NWLI-B
BBCA-012G1155NWLI-B
BBCA-012G1155NWLI-B SUPERIOR TECH
BBCA-012G1155NWLI-B_Drawing.pdf
Виробник: SUPERIOR TECH
Description: PLUG BTB 0.8MM PITCH - 12POS SMD
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 12
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.061" (1.55mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Mated Stacking Heights: 3mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 1090 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLUG BTB 0.8MM PITCH - 12POS SMD, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.061" (1.55mm), Contact Finish Thickness: FLASH, Mated Stacking Heights: 3mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBCA-012G1155NWLI-B BBCA-012G1155NWLI-B Виробник : SUPERIOR TECH BBCA-012G1155NWLI-B_Drawing.pdf Description: PLUG BTB 0.8MM PITCH - 12POS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 12
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Mated Stacking Heights: 3mm