Продукція > SAMTEC > BBD-125-T-A
BBD-125-T-A
BBD-125-T-A Samtec
bdl.pdf
Виробник: Samtec
Conn Unshrouded Header HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM, Packaging: Tube, Connector Type: Header, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 50, Number of Rows: 2, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Nickel, Contact Shape: Circular, Contact Length - Post: 0.125" (3.18mm), Insulation Height: 0.211" (5.35mm), Shrouding: Unshrouded, Overall Contact Length: 0.460" (11.68mm), Insulation Material: Polyester, Glass Filled, Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Length - Mating: 0.125" (3.18mm).
Інші пропозиції BBD-125-T-A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBD-125-T-A BBD-125-T-A Виробник : Samtec bdl.pdf Conn Unshrouded Header HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
BBD-125-T-A BBD-125-T-A Виробник : Samtec Inc. bbd.pdf Description: CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Packaging: Tube
Connector Type: Header
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 50
Number of Rows: 2
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Nickel
Contact Shape: Circular
Contact Length - Post: 0.125" (3.18mm)
Insulation Height: 0.211" (5.35mm)
Shrouding: Unshrouded
Overall Contact Length: 0.460" (11.68mm)
Insulation Material: Polyester, Glass Filled
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Length - Mating: 0.125" (3.18mm)