BBEXPDTC70
BBEXPDTC70 SVTronics Inc.
Beaglebone%20Blk%20Expansion%20Brd%207in.pdf
Виробник: SVTronics Inc.
Description: LCD 7.0" CAP-TOUCH BEAGLE BONE
Packaging: Box
For Use With/Related Products: BeagleBone Boards
Accessory Type: LCD Display
Utilized IC / Part: BeagleBone Boards
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD 7.0" CAP-TOUCH BEAGLE BONE, Packaging: Box, For Use With/Related Products: BeagleBone Boards, Accessory Type: LCD Display, Utilized IC / Part: BeagleBone Boards.
Інші пропозиції BBEXPDTC70
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBEXPDTC70 BBEXPDTC70 Виробник : SVTronics SVTronics_595-BBEXPDTC70  Data Sheet-1217088.pdf Display Development Tools 7" LCD 1024X600 CAPACITIVE TOUCH