BBEXPDTR70
BBEXPDTR70 SVTronics Inc.
Beaglebone%20Blk%20Expansion%20Brd%207in.pdf
Виробник: SVTronics Inc.
Description: LCD 7.0" RES-TOUCH BEAGLE BONE
Packaging: Box
For Use With/Related Products: BeagleBone Boards
Accessory Type: LCD Display
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LCD 7.0" RES-TOUCH BEAGLE BONE, Packaging: Box, For Use With/Related Products: BeagleBone Boards, Accessory Type: LCD Display.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBEXPDTR70 BBEXPDTR70 Виробник : SVTronics SVTronics_595-BBEXPDTR70  Data Sheet-1217043.pdf Display Development Tools 7" LCD 1024X600 RESISTIVE TOUCH