Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBFJ00100505182Y00
BBFJ00100505182Y00
BBFJ00100505182Y00 Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Ferrite Beads
на замовлення 41269 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBFJ00100505182Y00 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1.8 kohm, 200 mA, BBFJ Series, 2.2 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051990, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, DC-Widerstand, max.: 2.2ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1.8kohm, Produktpalette: BBFJ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBFJ00100505182Y00 BBFJ00100505182Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BBFJ00100505182Y00 Description: PULSE ELECTRONICS - BBFJ00100505182Y00 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1.8 kohm, 200 mA, BBFJ Series, 2.2 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051990
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
DC-Widerstand, max.: 2.2ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.8kohm
Produktpalette: BBFJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm