Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBGK00201209202Y00
BBGK00201209202Y00
BBGK00201209202Y00 Pulse Electronics
BBGK_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 550mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 550mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBGK00201209202Y00 BBGK00201209202Y00 Виробник : Pulse Electronics BBGK_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 2 KOHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 400mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
BBGK00201209202Y00 BBGK00201209202Y00 Виробник : Pulse Electronics Yageo_06152023_BBGK_160808.pdf Ferrite Beads 2k Ohms 400mA 550mOhms 1 Signal Line