Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBHV00160808601Y00
BBHV00160808601Y00
BBHV00160808601Y00 Pulse Electronics
BBHV00160808601Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 124000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBHV00160808601Y00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 2 A, BBHV Series, 0.1 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.1ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 2A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: BBHV Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBHV00160808601Y00 BBHV00160808601Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BBHV00160808601Y00 Description: PULSE ELECTRONICS - BBHV00160808601Y00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 2 A, BBHV Series, 0.1 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: BBHV Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.1ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 2A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: BBHV Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 262
BBHV00160808601Y00 BBHV00160808601Y00 Виробник : Pulse Electronics BBHV_Series-2090045.pdf Ferrite Beads 600Ohms RDC=0.1Ohms 2000mA
Мінімальне замовлення: 47
BBHV00160808601Y00 BBHV00160808601Y00 Виробник : Pulse Electronics BBHV00160808601Y00 Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2A
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
BBHV00160808601Y00 Виробник : Pulse BBHV00160808601Y00 FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN Група товару: Осердя з феромагнітних матеріалів (крім фільтрів) Од. вим: шт