BBP-32701
BBP-32701 BUD Industries
web-bbp-32701.pdf
Виробник: BUD Industries
Power Supply Controller and Monitor 3.3VDC/5VDC Output Development Board
на замовлення 309 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 161
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUD INDUSTRIES - BBP-32701 - BREADBOARD POWER SUPPLY, 5V/3.3V, 0.7A, tariffCode: 85044095, Art des Zubehörs: Breadboard Power Supply, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Zur Verwendung mit: Bud Industries BB Series Breadboards, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBP-32701 BBP-32701 Виробник : BUD Industries web-bbp-32701.pdf Power Supply Controller and Monitor 3.3VDC/5VDC Output Development Board
на замовлення 309 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
BBP-32701 BBP-32701 Виробник : Bud Industries BBP-32701.pdf Description: BREADBOARD POWER 3.3V AND 5V
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 3.3V, 5V
Voltage - Input: 6V ~ 12V
Current - Output: 700mA
Contents: Board(s)
Board Type: Fully Populated
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Active
BBP-32701 BBP-32701 Виробник : BUD INDUSTRIES 2608612.pdf Description: BUD INDUSTRIES - BBP-32701 - BREADBOARD POWER SUPPLY, 5V/3.3V, 0.7A