Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBPY00060303331Y00
BBPY00060303331Y00
BBPY00060303331Y00 Pulse Electronics
BBPY00060303331Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBPY00060303331Y00 BBPY00060303331Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY00060303331Y00 Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 300mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
BBPY00060303331Y00 BBPY00060303331Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY_Series-2090070.pdf Ferrite Beads 330 Ohms 300mA 500mOhms 0201