Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBPY00160808100Y00
BBPY00160808100Y00
BBPY00160808100Y00 Pulse Electronics
BBPY_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBPY00160808100Y00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 10 ohm, 4 A, BBPY Series, 0.02 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.02ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 4A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 10ohm, Produktpalette: BBPY Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBPY00160808100Y00 BBPY00160808100Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BBPY00160808100Y00 Description: PULSE ELECTRONICS - BBPY00160808100Y00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 10 ohm, 4 A, BBPY Series, 0.02 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.02ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 4A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: BBPY Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 292
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.02ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 4A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: BBPY Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 500
BBPY00160808100Y00 BBPY00160808100Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY_Series.pdf Ferrite Beads 10Ohms RDC=0.02Ohms 4000mA
Мінімальне замовлення: 47
BBPY00160808100Y00 BBPY00160808100Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1