Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBPY00201209110Y00
BBPY00201209110Y00
BBPY00201209110Y00 Pulse Electronics
BBPY_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 36000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBPY00201209110Y00 BBPY00201209110Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY_Series.pdf Ferrite Beads 11Ohms RDC=0.01Ohms 6000mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
BBPY00201209110Y00 BBPY00201209110Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
Number of Lines: 1