Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBPY00201209700Y00
BBPY00201209700Y00
BBPY00201209700Y00 Pulse Electronics
BBPY_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 70 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 70 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBPY00201209700Y00 BBPY00201209700Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 3A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
BBPY00201209700Y00 BBPY00201209700Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY_Series.pdf Ferrite Beads For Power Line Under 1 GHz