Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBPY00321611121Y00
BBPY00321611121Y00
BBPY00321611121Y00 Pulse Electronics
BBPY00321611121Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBPY00321611121Y00 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 120 ohm, 3 A, BBPY Series, 0.03 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051110, Produkthöhe: 1.1mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.03ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 3A, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: BBPY Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBPY00321611121Y00 BBPY00321611121Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BBPY00321611121Y00 Description: PULSE ELECTRONICS - BBPY00321611121Y00 - Ferritperle, 1206 [Metrisch 3216], 120 ohm, 3 A, BBPY Series, 0.03 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051110
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: BBPY Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051110
Produkthöhe: 1.1mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: BBPY Series
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 95
BBPY00321611121Y00 BBPY00321611121Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY00321611121Y00 Description: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 3A
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 29
BBPY00321611121Y00 BBPY00321611121Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY_Series.pdf Ferrite Beads 120Ohms RDC=0.03Ohms 3000mA
Мінімальне замовлення: 29
BBPY00321611121Y00 BBPY00321611121Y00 Виробник : PULSE bbpy_1722201900.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 120Ω; SMD; 3A; 1206; R: 30mΩ; -55÷125°C
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 30mΩ
Operating temperature: -55...125°C
Operating current: 3A
Impedance at 100MHz: 120Ω