Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBPY00321611300Y00
BBPY00321611300Y00
BBPY00321611300Y00 Pulse Electronics
BBPY00321611300Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 93000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 30 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBPY00321611300Y00 BBPY00321611300Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY_Series.pdf Ferrite Beads 30Ohms RDC=0.015Ohms 4000mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
BBPY00321611300Y00 BBPY00321611300Y00 Виробник : Pulse Electronics BBPY00321611300Y00 Description: FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 4A
Number of Lines: 1