BBQ24170RGYR
Код товару: 124546
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Джерел живлення
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BQ24170RGYR
Код товару: 144747
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq24170 Мікросхеми > Джерел живлення
товару немає в наявності
BQ24170RGYR BQ24170RGYR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq24170 Description: IC BATT CHG LI-ION 1-3CEL 24VQFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad
Number of Cells: 1 ~ 3
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Battery Chemistry: Lithium Ion/Polymer
Supplier Device Package: 24-VQFN (5.5x3.5)
Charge Current - Max: 4A
Programmable Features: Current
Fault Protection: Over Current, Over Temperature, Over Voltage
Voltage - Supply (Max): 17V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Current - Charging: Constant - Programmable
Part Status: Active
Кількість Ціна
BQ24170RGYR BQ24170RGYR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq24170 Switching Battery Charger Li-Ion/Li-Pol 4000mA 4.2V/8.4V/12.6V Automotive 24-Pin VQFN EP T/R
Кількість Ціна
на замовлення 431 шт:
Мінімальне замовлення: 181
Packaging: Cut Tape (CT)
Number of Cells: 1 ~ 3
Mounting Type: Surface Mount
Charge Current - Max: 4A
Programmable Features: Current
Voltage - Supply (Max): 17V
Battery Pack Voltage: 4.2V
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 2
BQ24170RGYR BQ24170RGYR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fbq24170 Battery Management 1.6MHz Sync Sw-Mode LiIon/Poly Bat Chrgr A 595-BQ24170RGYT
Мінімальне замовлення: 2