Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBSY00100505100Y00
BBSY00100505100Y00
BBSY00100505100Y00 PULSE ELECTRONICS
DATASHEET_BBSY00100505_SERIES
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - BBSY00100505100Y00 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 1 A, BBSY Series, 0.025 ohm, ± 25%
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.025ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: BBSY Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 9523 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 362
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBSY00100505100Y00 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 1 A, BBSY Series, 0.025 ohm, ± 25%, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.025ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1A, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 10ohm, Produktpalette: BBSY Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBSY00100505100Y00 BBSY00100505100Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS DATASHEET_BBSY00100505_SERIES Description: PULSE ELECTRONICS - BBSY00100505100Y00 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 10 ohm, 1 A, BBSY Series, 0.025 ohm, ± 25%
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.025ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 10ohm
Produktpalette: BBSY Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
BBSY00100505100Y00 BBSY00100505100Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY_2cBBBK_Series-2089664.pdf Ferrite Beads 10Ohms RDC=0.025Ohms 1000mA