Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBSY00100505221Y00
BBSY00100505221Y00
BBSY00100505221Y00 Pulse Electronics
BBSY00100505221Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 450mA
DC Resistance (DCR) (Max): 290mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 120000 шт:
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBSY00100505221Y00 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 450 mA, BBSY Series, 0.29 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.29ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 450mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: BBSY Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBSY00100505221Y00 BBSY00100505221Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS 3277120.pdf Description: PULSE ELECTRONICS - BBSY00100505221Y00 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 450 mA, BBSY Series, 0.29 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.29ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 450mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: BBSY Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 358
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.29ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 450mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: BBSY Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
Мінімальне замовлення: 500
BBSY00100505221Y00 BBSY00100505221Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY_BBBK_Series.pdf Ferrite Beads 220Ohms RDC=0.29Ohms 450mA
Мінімальне замовлення: 47
BBSY00100505221Y00 BBSY00100505221Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY00100505221Y00 Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 450mA
Number of Lines: 1