Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBSY00100505601Y00
BBSY00100505601Y00
BBSY00100505601Y00 Pulse Electronics
BBSY00100505601Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 520mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 90000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBSY00100505601Y00 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 300 mA, BBSY Series, 0.52 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.52ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: BBSY Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBSY00100505601Y00 BBSY00100505601Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BBSY00100505601Y00 Description: PULSE ELECTRONICS - BBSY00100505601Y00 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 300 mA, BBSY Series, 0.52 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.52ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: BBSY Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 318
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.52ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: BBSY Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 500
BBSY00100505601Y00 BBSY00100505601Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY_2cBBBK_Series-2089664.pdf Ferrite Beads 600Ohms RDC=0.52Ohms 300mA
Мінімальне замовлення: 45
BBSY00100505601Y00 BBSY00100505601Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY00100505601Y00 Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 300mA
Number of Lines: 1