Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBUP00100505331Y00
BBUP00100505331Y00
BBUP00100505331Y00 Pulse Electronics
BBUP00100505331Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 1.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 330 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBUP00100505331Y00 BBUP00100505331Y00 Виробник : Pulse Electronics BBUP00100505331Y00 Description: FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 1.2A
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
BBUP00100505331Y00 BBUP00100505331Y00 Виробник : Pulse Electronics EMI.pdf Ferrite Beads 1.2 A 25 % IMP=330 Ohms Shielded SMD/SMT DCR=150 mOhms - 55 C to + 125 C