Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBUP00160805260Y00
BBUP00160805260Y00
BBUP00160805260Y00 Pulse Electronics
BBUP00160805260Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 26 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 60000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 26 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBUP00160805260Y00 BBUP00160805260Y00 Виробник : Pulse Electronics EMI.pdf Ferrite Beads 26Ohms RDC=0.007Ohms 6000mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
BBUP00160805260Y00 BBUP00160805260Y00 Виробник : Pulse Electronics BBUP00160805260Y00 Description: FERRITE BEAD 26 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 6A
Number of Lines: 1