Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBUP00160808101Y00
BBUP00160808101Y00
BBUP00160808101Y00 PULSE ELECTRONICS
BBUP00160808101Y00
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - BBUP00160808101Y00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 100 ohm, 3 A, BBUP Series, 0.03 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051990
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.03ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 3A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 100ohm
Produktpalette: BBUP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 210
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBUP00160808101Y00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 100 ohm, 3 A, BBUP Series, 0.03 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051990, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.03ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 3A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 100ohm, Produktpalette: BBUP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBUP00160808101Y00 BBUP00160808101Y00 Виробник : Pulse Electronics EMI.pdf Ferrite Beads 3 A 25 % IMP=100 Ohms Shielded SMD/SMT DCR=30 mOhms - 55 C to + 125 C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
BBUP00160808101Y00 BBUP00160808101Y00 Виробник : Pulse Electronics BBUP_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 3A
DC Resistance (DCR) (Max): 30mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz