Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBUP00201209220Y00
BBUP00201209220Y00
BBUP00201209220Y00 Pulse Electronics
BBUP00201209220Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 22 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 96000 шт:
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBUP00201209220Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 22 ohm, 6 A, BBUP Series, 0.012 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051990, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.012ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 6A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 22ohm, Produktpalette: BBUP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBUP00201209220Y00 BBUP00201209220Y00 Виробник : PULSE ELECTRONICS BBUP00201209220Y00 Description: PULSE ELECTRONICS - BBUP00201209220Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 22 ohm, 6 A, BBUP Series, 0.012 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051990
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.012ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 22ohm
Produktpalette: BBUP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 145
BBUP00201209220Y00 BBUP00201209220Y00 Виробник : Pulse Electronics BBUP00201209220Y00 Description: FERRITE BEAD 22 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 40
BBUP00201209220Y00 BBUP00201209220Y00 Виробник : Pulse Electronics EMI.pdf Ferrite Beads 6 A 25 % IMP=22 Ohms Shielded SMD/SMT DCR=12 mOhms - 55 C to + 125 C