Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBUP00201209500Y00
BBUP00201209500Y00
BBUP00201209500Y00 Pulse Electronics
BBUP_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 50 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3668 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 50 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 6A, DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 50 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBUP00201209500Y00 BBUP00201209500Y00 Виробник : Pulse Electronics BBUP_Series.pdf Ferrite Beads 50Ohms RDC=0.015Ohms 6000mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
BBUP00201209500Y00 BBUP00201209500Y00 Виробник : Pulse Electronics BBUP_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 50 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1