Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBUP00201209600Y00
BBUP00201209600Y00
BBUP00201209600Y00 PULSE ELECTRONICS
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - BBUP00201209600Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 60 ohm, 6 A, BBUP Series, 0.018 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051990
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.018ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Impedanz: 60ohm
Produktpalette: BBUP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 2560 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 149
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBUP00201209600Y00 - Ferritperle, 0805 [Metrisch 2012], 60 ohm, 6 A, BBUP Series, 0.018 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051990, Produkthöhe: 0.9mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.018ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 6A, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Impedanz: 60ohm, Produktpalette: BBUP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBUP00201209600Y00 BBUP00201209600Y00 Виробник : Pulse Electronics EMI.pdf Ferrite Beads 6 A 25 % IMP=60 Ohms Shielded SMD/SMT DCR=18 mOhms - 55 C to + 125 C